Okulumuz Öğrencilerinden Ulusal ve Uluslararası Kongrelerde Başarı...

Okulumuz Öğrencilerinden Ulusal ve Uluslararası Kongrelerde Başarı...

Öğrencilerimiz İrem ÇULGATAY, Zeynep KAFAS ve Zeynep TÜRK;  ulusal ve uluslararası kongrelerde Öğretim Görevlisi Salih KALKAN danışmanlığında bildiri sunumu gerçekleştirdi.

Okulumuz Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı öğrencileri İrem ÇULGATAY ve Zeynep, KAFAS; 19-21 Mayıs 2021 tarihinde düzenlenen, Sürdürebilirlik ve Kitlesel Çözüm temalı “4. Genç Ekonomistler Öğrenci Kongresi”ne “Doğal Afetlerin Sosyolojik ve Ekonomik Etkileri Bağlamında Risk Azaltma Politikaları”, “Afetlerin Ekonomik Etkilerinin Analizi” adlı bildiriler ile katılmış ve sunumlarını yaparak kongre tam metin kitapçığında çalışmaları yer almıştır.

Yine Okulumuz Sosyal Hizmetler Programı öğrencisi Zeynep TÜRK; 13-14 Mart 2021 tarihinde düzenlenen “1. Ulusal Kadın Temalı Öğrenci Kongresine” “Tarihsel Süreçte Kadın Olmak ve Türk Medyasında Kadın Olgusu” adlı bildiri ile katılmış ve sunumunu yaparak kongre tam metin kitapçığında çalışması yer almıştır.

Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Murat ÖZALP makamında kabul ettiği öğrencilere bu çalışmaların okulumuzu gururlandırdığını ifade edip, teşekkür ederek hediyelerini takdim etti.

Son Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, Salı