2018 2019 Mezuniyet Törenimiz.

2018 2019 Mezuniyet Törenimiz.

              Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Şaphane Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen mezuniyet töreninde mezun adayı öğrencilerimiz kep ve cüppelerini giydi. Şaphane Meslek Yüksekokulu'nun 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet törenine Şaphane Kaymakamı Lütfullah GÖKTAŞ, Şaphane Belediye Başkanı Rasim DAŞHAN,  Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Serdar KARAZ, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bçvş Hasan ARAL, İlçe Emniyet Amiri Mesut YILMAZ, protokol erkanı, vatandaşlar, veliler ve öğrenciler katıldı.

            Törenin açılış konuşmasını yapan, Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr.Gör.Serdar KARAZ, öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında  başarılar diledi. Protokol konuşmalarının ardından programlarını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize tebriklerin sonra  başarı belgeleri takdim edildi.

            Daha sonra tüm öğrenciler kep atmak için tören alanına çıktı. Öğrenciler keplerini fırlatarak mezuniyetlerini kutladıktan sonra Müzik grubunun canlı performansı ve DJ eşliğinde gönüllerince eğlenen öğrencilerimiz bu haklı gururu doyasıya yaşadı.Daha sonra tören,  geleneksel mezuniyet pilavı ve ayran ikram edilmesiyle sona erdi.

Son Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, Salı