Kariyer Günlerinin Ardından

Kariyer Günlerinin Ardından

ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULUNDA

3. KARİYER VE ETKİNLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Şaphane Meslek Yüksek Okulu tarafından 8-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 3. Kariyer ve Etkinlik Haftasında, öğrencilerin profesyonellerle buluşması, üniversite eğitimlerinde kazandıkları teorik bilgileri profesyonellerin değindiği uygulamalar ile birleştirmesi ve öğrencilere kariyerleri açısından bir bakış açısı kazandırılması amaçlanmıştır. 3. Kariyer ve Etkinlik Haftasında, seminer & atölye çalışmaları dışında öğrencilerin eğitim dönemi boyunca gerçekleştirdikleri yoğun çalışmaların bir ödülü olarak tiyatro, konser ve yarışma etkinlikleri gerçekleştirilmiştir.

Şaphane Meslek Yüksekokulu, kazanılan teorik bilgilerin çalışma hayatında kullanılabilirliğini sağlayan eğitim anlayışıyla, öğrencilerine eğitim gördüğü programa ilişkin mesleği kazandırmaktadır. Yine bu anlayış çerçevesinde düzenlediğimiz 3. Kariyer ve Etkinlik Haftası'nda tüm öğrencilerimizi hem sektör temsilcileri ile buluşturmanın gururunu yaşıyor ve hem de final sınavları öncesi kendilerine moral ve motivasyon desteği sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. H. Feyyaz Ebeoğlugil yaptığı açıklamada: “Çok yoğun emek ve çabalarla gerçekleştirdiğimiz 3. Kariyer ve Etkinlik Haftamız 14etkinlik 11 konuşmacı ve 8 seminer ve 1 workshop ile gerçekleştirildi.  Katkılarıyla başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören beyefendiye, Kariyer ve Etkinlik Haftası Etkinliklerini Şaphane MYO’da ilk defa başlatan eski MYO Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi M. Faruk Ebeoğlugil beyefendiye, katılım ve destekleriyle Simav Kaymakamımız ve Şaphane Kaymakam Vekilimiz Sayın Türker Çağatay Halim beyefendiye, Şaphane Belediye Başkanımız Sayın Rasim Daşhan beyefendiye, Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Fuat Bayri beyefendiye, İşkur İş ve Meslek Danışmanı Sayın Serap Gönültaş Hanımefendiye, Ekol Lojistik Ulusal Dağıtım Bölge Sorumlusu Sayın Baki Özlük Beyefendi ve Samet Ocak beyefendiye, Kızılay Genel Başkan Danışmanı Sayın İbrahim Tokyay beyefendiye, Sayın Avukat Gizem Mutlu hanımefendiye, Şaphane Ziraat Bankası MİY Sayın Davut Çavuşoğlu beyefendiye, Gediz Başer Sigorta Acentesi Sayın Cavit Başer beyefendiye, Başarılarıyla Gurur Duyduğumuz Mezunlarımız Levent Yıldırım-Fatma Şentürk ve Özgür Çalışkan’a, Katkıları-Katılım ve Destekleriyle son derece mutlu olduğumuz Smokin Ajans Kurucusu Sayın Doğuş Yüksel beyefendiye, Arda Çiçekçilik Şükrü Tekcan Beye, Görevli öğrencilerime ve temsilcilere, tiyatro ekibine, müzik eğlence programına ve yarışmalara katkı sağlayan tüm öğrencilerime; burda sayamadığımız tüm konuşmacılara, katılımlarıyla destek veren kıymetli daire amirlerimize, İHA’dan Yunus Daşdemir bey ve Basın Temsilcilerimiz Ogün ve Sinem’e, daha sayamadığımız nice emek veren herkese ve Öğr Gör Adem Karakaş başta olmak üzere özveriyle katkı sağlayan tüm MYO personelime şükranlarımı sunarım” dedi.

Tüm öğrencilerimizin mezuniyetini tebrik ederiz.

(Fotoğrafların devamı yakında Kariyer ve Etkinlik Haftası Programları için özel hazırlanan internet sitemiz www.saphanekariyerhaftasi.com adresinde...)

 

Son Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, Salı